Project POWER

Myślisz, że nie umiesz rysować? My też tak myśleliśmy… do dzisiaj. Teraz już wiemy: YES, WE CAN!!! Narysowanie roweru ?, konia ?, czy nawet postaci ludzkiej ? to dla nas bułka z masłem. Takie umiejętności nabyliśmy na szkoleniu RP przeprowadzonym przez fantastyczną, zarażającą energią Panią Edytę Madej, trenera myślenia wizualnego, która przyjechała do nas aż ze Szczecina. Teraz zamierzamy zarazić rysowaniem naszych uczniów. Chcemy zachęcić ich do wykorzystywania tworzonych przez siebie rysunków do efektywniejszego uczenia się, robienia notatek i prezentacji.

Szkolenie zostało sfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej” – ”Staszic szkołą sukcesu – przez szkolenia nauczycieli do sukcesu ucznia”, realizowanego w naszej szkole od września 2018 roku.

Pani Edyto, gratulujemy umiejętności tworzenia tak wspaniałych obrazów i dziękujemy za warsztaty. Od dzisiaj nasze lekcje na pewno będą dużo barwniejsze, a uczniowie jeszcze bardziej zmotywowani do nauki!